Kinderopvang Langedijk

Welkom bij de Kinderopvang Langedijk, de plek waar alles draait om het kind!
meer...

Kom eens langs

Kom eens langs

Bent u zich aan het oriënteren voor de opvang van u kind(eren)? U bent uiteraard van harte welkom om een keer te komen kijken op onze locaties. Stuur een email met vermelding van uw naam en telefoonnummer. Dan bellen we u voor het maken van een afspraak.

Voor een compleet overzicht van onze locaties, klikt u hier.

Kinderdagopvang

Noord-Scharwoude, Pettevlet: pettevlet@kinderopvanglangedijk.nl
Broek op Langedijk, Tierlantijn: tierlantijn@kinderopvanglangedijk.nl
Broek op Langedijk, Jungle Rock: junglerock@kinderopvanglangedijk.nl
St. Pancras, Stampertjes/Twiddel: stampertjes@kinderopvanglangedijk.nl

Peuteropvang / Peuteracadamie

Oudkarspel, Kleine Baai: kleinebaai@kinderopvanglangedijk.nl
Noord-Scharwoude, Kleine Veert: kleineveert@kinderopvanglangedijk.nl
Noord-Scharwoude, Ottertjes: ottertjes@kinderopvanglangedijk.nl
Broek op Langedijk, Boekenwurm/Knots: boekenwurm@kinderopvanglangedijk.nl
Broek op Langedijk, Parapluutje: parapluutje@kinderopvanglangedijk.nl
St. Pancras, Leesbeestje: leesbeestje@kinderopvanglangedijk.nl
St. Pancras, Peuterboei: peuterboei@kinderopvanglangedijk.nl
St. Pancras, Peutertuin: peutertuin@kinderopvanglangedijk.nl
Heerhugowaard, Ukkehut: ukkehut@kinderopvanglangedijk.nl
Heerhugowaard, Parapluutje: parapluutjeHHW@kinderopvanglangedijk.nl

BSO

Oudkarspel, Bontebaai: bontebaai@kinderopvanglangedijk.nl
Noord-Scharwoude, Ziezo: ziezo@kinderopvanglangedijk.nl
Noord-Scharwoude, Wiplala: wiplala@kinderopvanglangedijk.nl
Broek op Langedijk, Krullevaar: krullevaar@kinderopvanglangedijk.nl
Broek op Langedijk, Jubeltrein: jubeltrein@kinderopvanglangedijk.nl
Broek op Langedijk, Waaidorp: waaidorp@kinderopvanglangedijk.nl
St. Pancras, Hasselbraam: hasselbraam@kinderopvanglangedijk.nl
St. Panras, De Boei: pietertjepluim@kinderopvanglangedijk.nl
St. Pancras, De Torenkamer: torenkamer@kinderopvanglangedijk.nl
St. Pancras, Spijtebijt: spijtebijt@kinderopvanglangedijk.nl