Tierlantijn

Kinderopvang Langedijk - Tierlantijn In deTierlantijn vindt u een kinderdagverblijf en 2 peuterspeelzalen.

Kinderdagverblijf

Het Kinderdagverblijf is geopend van maandag t/m vrijdag van 07:00 tot 18:30 uur. Dit kinderdagverblijf bestaat uit 5 groepen:

Abeltje: 3+ groep
Telefoon: 0226-340397
Email: abeltje@kinderopvanglangedijk.nl

Duizeltje:
Telefoon: 0226-342300
Email: duizeltje@kinderopvanglangedijk.nl

Ibbeltje:
Telefoon: 0226-345992
Email: ibbeltje@kinderopvanglangedijk.nl

Minoes:
Telefoon: 0226-341885
Email: minoes@kinderopvanglangedijk.nl

Pippeloentje:
Telefoon: 085-4872223
Email: pippeloentje@kinderopvanglangedijk.nl

Peuteropvang

De peuteropvang bestaat uit Boekenwurm (Peuteracademie) en Knots (Peuteropvang).
 
Boekenwurm
Boekenwurm is een Peuteracademie die geopend is van 8:30 tot 11:45 uur. U heeft de mogelijkheid tot verlenging tot 13:00 uur. Boekenwurm is het gehele jaar open, dus ook tijdens de schoolvakanties.
Meer informatie over de Peuteracademie vindt u hier.
Telefoon: 0226-343386
Email: boekenwurm@kinderopvanglangedijk.nl
 
Knots
Knots biedt Peuteropvang op maandag, dinsdag en donderdag van 08:30 tot 11:45 uur.
Telefoon: 0226-340118
Email: knots@kinderopvanglangedijk.nl

Het GGD rapport van de Tierlantijn vindt u hier.